مسعود شجاعی و اوساسونا

  

سلام دوستان عزیز. 
واقعآ از حضور گرم و صمیمانتون در وبلاگ مسعود شجاعی خوشحال شدم. 

امیدوارم روز به روز شاهد موفقیت های چشمگیر مسعود شجاعی دوست داشتنی باشیم.  

گرچه در حال حاضر تیم اوساسونا به علت وجود مربی جدیدشون که تا امروز خودشو خوب نشون نداده در وضعیت خوبی به سر نمیبره٬ ولی همگی میدونیم که مسعود شجاعی حرفه ای همونطور که خیلی سریع در تیم اوساسونا خودش و تکنیک بالاشو نشون داد با این مربی جدید هم کنار میاد٬
و البته مهمتر از همه وجود و درخشش تکنیکی مسعود شجاعی در تیم ملی کشورمون هست٬ که همه آرزوی موفقیتشون در برابر تیم ملی امارات در روز چهارشنبه ۲۹ آبانماه٬ که در دبی برگزار خواهد شد رو داریم. 

 


و در مورد تیمی که مسعود شجاعی در حال حاضر در اون بازی میکنه...   

تیم اوساسونای اسپانیا در سال ۱۹۲۰ تاسیس شده٬ و باشگاه این تیم در حال حاضر در شهر پامپلونای اسپانیا در استادیوم Estadio Reyno de Navarra واقع هست. 


 


سرمربی اوساسونا که به تازگی مشغول به کار با این تیم شده José Antonio Camacho نام داره که تا به حال بازتاب خوبی برای این تیم از خودش نشون نداده٬ انشالله که نشون میده!
این تیم تا به امروز ۱۰ بازی در این فصل در Liga BBVA انجام داده که متاسفانه در هیچکدام موفق به کسب پیروزی نشده و 5 باخت داشته و 5 مساوی. 


 


این تیم شامل دو بازیکن درخشنده ایرانی هست٬ مسعود شجاعی با شماره 19 و جواد نکونام با شماره 6 که یکی از پنج تا بهترین بازیکنهای اوساسونا شناخته شده. 

تیم اوساسونا امروز ساعت 20:00 در مقابل تیم Getafe بازی داشته٬ که هنوز نتیجه رو نمیدونم. 

و بازی بعدیشون در Liga BBVA هم یکشنبه ساعت 19:00 مقابل تیم Athletic Bilbao هست. 

بیشتر از این طولانیش نمیکنم٬
به امید موفقیت ستاره جوان تکنیکی مسعود شجاعی ٬ و همچنین تمام بازیکنان ایرانی..... 

| نوشته شــده در تـاریخ 24 آبان 1387 ســاعت 00:19 | 13 نظـر