مصاحبه سایت خبری ایسنا با مسعود شجاعی

  

مسعود شجاعی:
اوساسونا در لالیگا می‌ماند
"کاماچو" از من بازی فیزیکی می‌خواهد
بازی با عربستان فوق‌العاده تعیین کننده است 

 بازیکن ایرانی تیم اوساسونا گفت: به طور قطع تیم ما در لالیگا می‌ماند و این چیزی است که کارشناسان فوتبال اسپانیا هم آن را پیش‌بینی می‌کنند. 

 مسعود شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: خوشبختانه وضعیت اوساسونا این روزها بسیار خوب است. در نیم فصل دوم و پس از بازی با رئال مادرید در سه بازی به پیروزی رسیده‌ایم ودر سه بازی هم مساوی کرده‌ایم و تا به حال نباخته‌ایم. این نشان می‌دهد که تیم ما روند روبه رشدی گرفته و من اطمینان دارم که اوساسونا در لالیگا می‌ماند چنان که کارشناسان فوتبال اسپانیا هم چنین پیش‌بینی داشته‌اند. 

 وی افزود: در نیم فصل دوم تیم ما متحول شده و اگر در ادامه بازی‌ها در دیدارهای خانگی پیروز شویم و در خارج از خانه هم نبازیم به طور قطع در لالیگا می‌مانیم. 

 شجاعی درباره بازی یکشنبه شب اوساسونا برابر راسینگ سانتاندر گفت: اگر سانتاندر را می‌بردیم شرایط فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌شد اما، به هر حال مساوی در زمین حریف می‌تواند نتیجه خوبی برای ما به حساب بیاید. ضمن آن که باخت نومانسیا و اسپانیول که رقیبان ما هستند هم کمک زیادی کرد که فاصله‌مان را بیشتر کنیم. در پامپلونا شرایط طوری است که مردم نسبت به وضعیت اوساسونا حساس شده‌اند و در بازی‌های خانگی ورزشگاه پر می‌شود. 

 وی درباره حضور ثابت‌اش در ترکیب اوساسونا گفت: پس از بازی با بارسلونا و اتفاقاتی که در آن بازی رخ داد، کاماچو به من دوباره فرصت داد و از بازی با رئال مادرید به بعد در ترکیب ثابت قرار گرفتم. 

 شجاعی در پاسخ به این سوال که «چرا کارت زردهای زیادی را در این فصل گرفته‌اید؟» گفت: نوع بازی که کاماچو از من می‌خواهد درگیرانه و فیزیکی است و زمانی که توپ ندارم باید دفاع حریف را پرس کنم و زمانی هم که توپ دارم باید دریبل بزنم و مهاجمان دیگر را تغذیه کنم، به همین دلیل کارت‌های زرد تقریبا زیادی گرفته‌ام. 

بازیکن میانی تیم ملی بازی هشتم فروردین برابر عربستان را سخت و حساس خواند و به ایسنا گفت: در این دیدار نباید حتی یک امتیاز را هم از دست بدهیم چرا که این بازی فوق‌العاده تعیین کننده است. متاسفانه در بازی با کره با وجود برتری‌مان نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم و آن نتیجه بازی با عربستان را حساس‌تر کرده اما، اطمینان دارم با حمایت مردم می‌توانیم عربستان را شکست دهیم. من این بازی را با دیدار ایران و ژاپن در عید سال 84 مقایسه می‌کنم که مردم از تیم ملی حمایت کردند و در نهایت تیم ملی هم موفق شد که ژاپن را شکست دهد.

 با تشکر فراوان از آقا حسام.

  

 

 

   

| نوشته شــده در تـاریخ 15 اسفند 1387 ســاعت 04:04 | 34 نظـر